KONST / Litografier / Färglitografi 16229038
nr 1622 9038
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 46/125, daterad med dedikation i tryck "gott nytt År tillgivne Bengt Lindström". Färglitografi, bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 52 cm
Kondition: skadad, saknar glas
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:12:54
24/5 14:44:13
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström